O NAS

Od 25 lat działamy w rolnictwie. Doświadczenie i zaangażowanie pozwoliły nam zbudować solidny zestaw wartości oraz umiejętności. Stabilny i ciągły rozwój to nasza domena. Rolnictwo to nasza pasja. Transparentność, uczciwość i rzetelność to nasze wartości.
MAMY JEDEN CEL

Dostarczamy najlepsze produkty
oraz rozwiązania
dla Ciebie i Twojego biznesu.

Istotnym w tej branży jest zrozumienie swoich klientów i partnerów, gospodarki i ziemi samej w sobie. Kiedy ma się na celu najwyższy poziom usług i towarów – nie da się przeskoczyć żadnego z kroków. Dlatego też nasza rodzinna firma wyszła od zajmowania się gospodarką, pracy z ziemią i jej plonami. Nabierając doświadczenia w tym temacie, będąc uczestnikiem wielu debat i rozmów, poznaliśmy oraz zrozumieliśmy wiele problemów i potrzeb z którymi boryka się polskie rolnictwo.

kim Jesteśmy

Rodzinna firma powstała z pasji do ziemi i troski o polskie rolnictwo.
Od ćwierćwiecza zajmujemy się plonami polskiej ziemi. Każdy rok to kolejne doświadczenia i wiedza która pozwala nam wyselekcjonować to co najlepsze i po prostu uczciwe.

Gdzie zmierzamy

Nieustanny rozwój i wzrost, aby oferować Ci najlepsze towary i usługi.
Rozwój pozwala nam sięgać dalej, oferować więcej i ciągle doskonalić metody pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować coraz lepsze warunki – nawet przy niesprzyjającej gospodarce – i coraz lepszą jakość.

Wspieramy Cię naszym doświadczeniem

Traktując każdego jak partnera, z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości. Staramy się również pomóc w rozwiązywaniu problemów.
25 lat doświadczenia daje nam doskonałe zrozumienie Twojego biznesu i umożliwia dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

Marek Stępień

Twój partner w rolnictwie

Przedsiębiorstwo KADROL

Marek Stępień

Zakup / Sprzedaż

tel: +48 601 673 698

@: marekstepien@kadrol.pl

Marcin Stępień

Logistyka / Sprzedaż

tel: +48 789 074 399

@: marcin.stepien@kadrol.pl

Anna Napieraj

Logistyka / Księgowość

tel: +48 601 673 689

@: kadrol@kadrol.pl

Dowód Jakości

Na potwierdzenie naszego doświadczenia, jakości i profesjonalizmu chcemy zaprezentować państwu nasze certyfikaty oraz licencje.